Změna jízdních řádů autobusů od 11.12.2022
Jízdní řády byly převzaty z webové stránky www.kodis.cz
Linka 633, Kopřivnice - Štramberk - Veřovice - Frenštát pod Radhoštěm
633.pdf (263.13 kB)
Linka 644, Kopřivnice - Štramberk
644.pdf (246.86 kB)
Linka 645, Ženklava - Štramberk
645.pdf (227.81 kB)
Linka 646, Kopřivnice - Štramberk - Rybí - Nový Jičín
646.pdf (244.03 kB)
Linka 690, Nový Jičín - Rybí - Štramberk - Kopřivnice
690.pdf (270.16 kB)
Linka 697, Nový Jičín - Mořkov - Štramberk - Kopřivnice - Nový Jičín
697.pdf (310.09 kB)
Přílohy
633.pdf
644.pdf
645.pdf
646.pdf
690.pdf
697.pdf
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2022 10:34