Jízdní řády autobusů od 15. 12. 2019
Jízdní řády jednotlivých linek v pdf souborech.
Linka 633: Kopřivnice - Veřovice - Frenštát pod Radhoštěm
633.pdf (283.29 kB)
Linka 644: Štramberk - Kopřivnice
644.pdf (272 kB)
Linka 645: Ženklava - Štramberk
645.pdf (249.18 kB)
Linka 646: Kopřivnice - Štramberk - Rybí - Nový Jičín
646.pdf (264.09 kB)
Linka 690: Nový Jičín - Rybí - Štramberk - Kopřivnice
690.pdf (293.46 kB)
Linka 697: Nový Jičín - Mořkov - Kopřivnice - Nový Jičín
697.pdf (321.82 kB)
Datum poslední aktualizace: 8. 12. 2020 10:12